Ons team

Bestuur

Chris Hullebusch

Bedrijfsleider
chris@biebuyck.be

Johan Biebuyck

Bedrijfsleider - stichter
johan@biebuyck.be

Vertegen­woordigers

Xavier Vroman

Oost & West-Vlaanderen
xavier@biebuyck.be
0496/56.46.46

Greet Verbeke

West-Vlaanderen
greet@biebuyck.be
0487/32.50.46

Pieter Eyckelberg

Oost-Vlaanderen
pieter@biebuyck.be
0496/56.46.45

Secretariaat

Ann Biebuyck

Boekhouding
ann@biebuyck.be

Cindy vanhulle

Administratief medewerkster
cindy@biebuyck.be

Fangio Voet

Stock beheer - Administratief medewerker
fangio@biebuyck.be

Caroline Vansteenkiste

Boekhouding - Administratief medewerkster
caroline@biebuyck.be

Detailhandel

Christa Fonteyne

Winkel verantwoordelijke

Rose Biebuyck

Winkel verantwoordelijke

Magazijn - dispatching

Yoeri Plovie

Teamleader Magazijn - orderpicking - dispatching - webshop
ontvangst@biebuyck.be

Niels Van Craeyveld

Magazijn - Dispatching - orderpicking - chauffeur
planning@biebuyck.be

Bernard Vanhoutte

Magazijn - orderpicking - chauffeur

Jonas Desmet

Orderpicking - dispatching

Nico Minne

Orderpicking - magazijn - chauffeur

Geert De Ketelaere

Orderpicking - chauffeur

Geert Debaerdemaeker

Orderpicking - chauffeur

Chauffeurs

Hans Vandeplaetsen

Regio Kust, West-Vlaanderen ('t zeetje)

Nico Minne

All-round chauffeur

Marc Cooreman

Regio West-Vlaanderen (Roeselare - Ieper)

Pascal Coppens

Regio Oost-Vlaanderen

Dominique Serruyfs

Regio West-Vlaanderen (kortrijk)

Geert De Ketelaere

Regio Oost, West-Vlaanderen

Jos Vandekerckhove

All-round chauffeur

hans missault

Regio Oost-Vlaanderen