Ons team

1. Bestuur

Chris Hullebusch

Bedrijfsleider

Ann Biebuyck

Boekhouding

johan Biebuyck

Bedrijfsleider

Christa Fonteyne

Winkel verantwoordelijke


2. Afgevaardigde

Xavier Vroman

Afgevaardigde Oost- west Vlaanderen

xavier@biebuyck.be

0496/56.46.46

Greet Verbeke

Afgevaardigde West Vlaanderen

greet@biebuyck.be

0487/32.50.46

Pieter Eyckelberg

Afgevaardigde Oost- west Vlaanderen

pieter@biebuyck.be

0496/56.46.45


3. Secretariaat

Cindy Vanhulle

Administratief medewerkster

cindy@biebuyck.be

Caroline Vansteenkiste

Administratief medewerkster

boekhouding@biebuyck.be

Fangio Voet

Administratief medewerker - stock beheer

fangio@biebuyck.be

Rose Biebuyck

Verantwoordelijke detailhandel

roos@biebuyck.be

Els Goethals

Administratief medewerkster

els@biebuyck.be


4. Magazijn - dispatching

Yoeri Plovie

Teamleader Magazijn - orderpicking - dispatching - webshop

magazijn@biebuyck.be

Rudi Demeulemeester

Magazijn - orderpicking

Bernard Vanhoute

Magazijn - orderpicking

Jonas Desmet

Dispatching - orderpicking

jonas@biebuyck.be

Nico Minne

Magazijn - orderpicking - chauffeur

Geert De Ketelaere

Orderpicking - chauffeur

Geert Debaerdemaeker

Orderpicking


5. Chauffeurs

Hans Vanderplaetsen

Regio Kust- West Vlaanderen ('t zeetje)

Nico Minne

Regio Oost- West Vlaanderen

Marc Cooreman

Regio West Vlaanderen (Roeselare - Ieper)

Pascal Coppens

Regio Oost Vlaanderen

Dominique Serruyfs

Regio west Vlaanderen (kortrijk)

Marc Cossement

Regio Oost- West Vlaanderen

Geert De Ketelaere

Regio Oost- West Vlaanderen

Henk Missault

Regio Oost- West Vlaanderen

Hans Missault

Regio Oost-Vlaanderen